Regulamin forum

Regulamin forum

Postprzez maloszybki » 11 paź 2012, o 23:52

Rejestrując się na „SR500 Forum” zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „SR500 Forum”. „SR500 Forum” ma prawo zmienić te warunki nie informując o zmianie.

Forum „SR500 Forum” działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” (zwanej też „GPL”) i możliwym do pobrania ze strony http://www.phpBB3.PL. Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za pomocą tego skryptu. Więcej informacji o skrypcie phpBB można znaleźć na stronie http://www.phpBB3.PL.

Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu i/lub odpowiednie organy powiadomione o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „SR500 Forum” ma prawo w każdej chwili usunąć, edytować, przenieść lub zablokować dowolną treść. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale ani „SR500 Forum” ani phpBB nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.

Małe objaśnienie
Powyższy regulamin zakłada, że administracja może wszystko. Napisałem to na wszelki wypadek. Chcę aby każdy czuł się swobodnie, a całość była budowana na wspólnej pasji i wzajemnym szacunku. Do korzystania z, powiedzmy, uprawnień zamierzam uciekać się tylko w wyjątkowych sytuacjach. Przykładem mogą być obraźliwe wypowiedzi w stosunku do innych forumowiczów. Chcę tu zaznaczyć, że nie zamierzam używać forumowych "metod ostatecznych" za drobne przewinienia lub za pojedynczą sprawę. Wiadomo, że każdy popełnia błędy. Chcę być w sprawiedliwy na tyle, na ile mi moje ułomne człowieczeństwo pozwoli.
maloszybki
Administrator

Motocykl: Pannonia T5

Powrót do Regulaminy